poniedziałek, 25 maja 2015

Tor Monza./ Autodromo Nazionale di Monza

Ze względu na nasz (w miarę oszczędny) tryb podróżowania dziś szukałam atrakcji w pobliżu Bergamo. Postanowiliśmy zaoszczędzić na wypożyczeniu auta i poruszać się transportem publicznym.
Z naszego lotniska niedaleko jest do toru wyścigowego Monza (ok. 50km).
Na stronie Tripadvisor znaleźć można w miarę pozytywne opinie dotyczące wspomnianego toru, a do tego - jak podaje informacja na oficjalnej stronie toru - w dzień kiedy wylądujemy mają odbywać się jakieś imprezy. Idealnie :) Zostało tylko poszukanie hotelu.
Ponieważ większość była już zarezerwowana lub w dość wysokich cenach, udało mi się wyszukać nocleg nieco oddalony od toru (ok 4km), ale za to z bardzo dobrymi opiniami ;)
Na więcej nie miałam dziś czasu. Reszta jutro :)


----------------------------------------------------------------------------------

Because of our (thrifty) way of traveling, today I was looking for attractions nearby Bergamo. We decided to save money on rental car and use public transport.

With our airport near (approx. 50km) to the Monza circuit and positive reviews at the Tripadvisor website we also found out that, according to information on the official website of the track on the day when we land there's some events going to happen. Perfect :) I was only going to look for the hotel.

Because most of the hotels were already reserved or in rather high prices, I managed to find accommodation slightly away from the track (about 4km), but with very good opinions;)

For more I didn't have time today. I'll come back with the rest tomorrow :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję :)