sobota, 15 stycznia 2011

Troszkę zimy

Zdjęcia pochodzą z zeszłorocznego spaceru :)7 komentarzy:

 1. brrrr jak zimowo, ciekawe czy jeszcze sypnie śniegiem tej zimy, czy już może pozostanie nam ją tylko wspominać oglądając zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że pozostanie nam oczekiwać pięknej wiosny. Przecież zima przyszła do nas bardzo wcześnie więc może nas już spokojnie pożegnać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. widzę że optymistka z Ciebie Olivio, oby Twoje słowa okazały się prorocze. Jak na razie z lekkim niepokojem oglądam prognozy pogody i spadające temperatury a wraz z nimi płatki śniegu!
  Jedynie mój małżonek się cieszy, bo dla niego taka pogoda to kilka dni wytchnienia od pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna zimowa sceneria. Jeszcze nie tak dawno wszyscy u siebie na blogach narzekali na śniegi i mróz. Obserwując to co mnie wokół obecnie otacza: brud , szarość,wilgoć i jak patrzę na Twoje zdjęcia, to chętnie zobaczył bym jeszcze kawałek zimy ale takiej z piękną bielą i ze słoneczkiem na błękitnym niebie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. heh.. chciałabym aby były prorocze ;) "przepisowo" zima ma jeszcze parę ładnych tygodni, aby się nami pobawić jednak ja już oczekuję wiosny ;) A Pan Małżonek niech korzysta ile może (aż jestem ciekawa jaką ma pracę?)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sabvelso - obawiam się, że nie posiadam zdjęć jakich Ci się zamarzyło.. ale kto wie jaka niedługo czeka nas aura? Może da radę to jeszcze nadrobić? ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładnie prezentuje się u Ciebie ta zima.
  Troszkę za nią tęsknię...
  A te sanki, to takie wspomnienia z dzieciństwa:) działa na wyobraźnię!
  Fajny klimat,
  Serdecznie pozdrawiam,
  SWS

  OdpowiedzUsuń

dziękuję :)