czwartek, 14 października 2010

Wschód słońca nad Arguineguin

Ranki rozpoczynały się tak samo: wstawałam ok. 8.00, kierowałam się na balkon i podziwiałam.. niekończący się ocean, melodię jaką wybijały jego fale i powoli budzące się słońce.. no właśnie.. jak to możliwe, że o tej godzinie nie było go jeszcze na niebie? Szarość o tej godzinie była dla mnie całkowicie niezrozumiała, ale działało to na moją korzyść, ponieważ godzina była idealna, aby zobaczyć wschód słońca, który zawsze omijam z powodu  słabej porannej motywacji.
We wtorek obudziłam się ciut wcześniej i z zaspaną miną poszybowałam windą na 9 piętro, najwyżej, aby nic nie mogło zasłonić mi widoku. Było jeszcze szarawo i mogłam poszukać sobie dogodnej lokalizacji  Czekałam, czekałam długo. Po 20-stu minutach dojrzałam promyki w chmurach.  Słońce nieśmiało przebijało się przez pasek chmur, który sama nie wiem skąd się wziął.
Od tamtego dnia do naszego wyjazdu wschód wyglądał zawsze tak samo: nagle nadchodziła rozległa chmura, a z niej dyskretnie przebijały się promyki .. Widok wspaniały i niezapomniany :)  Z radością popędziłam po torbę i z aparatem ruszyłam do miasteczka :) 

Wyświetl większą mapę

8 komentarzy:

 1. Widzę, że wakacje należą do udanych :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne miejsce, nie bylam tam nigdy, zdjecia wyjatkowo udane! No i ten wschod slonca!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia! Szczególnie ciekawe - nr 5 :)

  pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze kolorki domków. I ten wschód... Słońce jest niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dźwięk gitary, beczenie owiec, dzwonki i ten wschód słońca niespotykany gdzie indziej. Ah...,tylko pasterze mogą tak podróżować ;)
  To z pewnej książki, ale nie cytat.
  Ładne foty, wybieram drugą od dołu.Pozdrawiam!
  Grzegorz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne widoczki :) Wschód słońca faktycznie niezapomniany. No to widzę że urlop udany :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję :)